Bahçelievler - İstanbul 0212 630 35 40 info@elitasansor.com

 • Home
 • Bahçelievler Asansör Hizmeti

Bahçelievler Asansör Hizmeti

Bahçelievler Asansör Bakımı
Kaliteli bir asansör için;

Güncel standartlara tam uygun kusursuz tasarım sonucu uygun özellikte malzeme seçimi,
Hatasız imalat,
Uygun depolama ve sevkiyat,
Nitelikli montaj ve son kontrol olmalıdır.

Ürünler

Konut asansörleri, hastane asansörleri, otel asansörleri, iş merkezi asansörleri, yürüyen merdivenler, düşük yük yaşıma kapasiteli montaj asansörler ve ağır yük taşıma kapasiteli iş asansörleri, engelli platformları, yangın asansörleri, araç asansörleri.

Kaliteli bir asansör; uygun tasarım, verimli malzeme seçimi, kusursuz imalat, yüksek kalitede montaj ve kalite kontrol süreçleri doğru işletme ile üretilebilir. Fakat bütün bu sürecin doğru işlemesi müşterinin gereksinimlerini eksiksiz belirleyen satışa bağlıdır.

Servis

724 Kaliteli Kesintisiz Servis Güvencesi

Servis hizmetleri ile hedefimiz asansörünüzün ömrü boyunca ilk gün tesis edildiği güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olmasıdır. Bu amaçla sağlıklı işleyen süreçler oluşturmuştur ve bu süreçler kalite yönetim sistemi içerisinde güvence altına alınmıştır.

Sağlam altyapı ile hedefe ulaşmak

Her geçen gün daha fazla asansöre hizmet ulaştırmaktayız. Hücreler halinde büyüme modeli olarak tasarladığımız etkin servis yönetimimiz sayesinde, asansör başına düşen servis sorumlusu, servis asistanı, servis teknisyeni sayımız, araçlar ve ekipman sayıları ve eğitici personel sayıları aynı kalmaktadır.

Servis yönetimi için özel tasarlanmış ERP programımız ile asansörlerimiz ile ilgili her türlü bilgiye anında ulaşabilmekte rapor hazırlayıp (haftalık, aylık, yıllık) sizlere sunabilmekteyiz.

Elit Asansör’ de bilgi akışı hızlıdır, siz telefonda servis asistanlarımızdan servis talebinde bulunup telefonu kapattığınız anda asistanlarımız kayıt işlemini bitirmiş olur ve servis otomasyon sistemimiz sayesinde ilgili bölge sorumlusu teknisyenimize anında bilgi ulaşır. Bu sayede siz telefonu kapattığınız anda harekete geçmiş oluruz. Teknisyenlerimizin müdahalesi sonucu merkeze ulaşan bilgi sayesinde servis işinin kalite takibi gerçek zamanlı olur.

Kullanıcı Güvenliği

 1. Güvenli yolculuk için
 2. Asansör bakımlarını düzenli olarak yaptırmalıyız.
 3. Asansörümüzde bir problem olduğunda hiçbir müdahalede bulunmadan servis çağırmalıyız. Bakımlarda servis tarafından yapılan uyarıları dikkate alıp gerekenleri yapmalıyız;
 4. Asansör kuyusunda su birikmesi,
 5. Asansör makine dairesinde eşyalar olması,
 6. Asansör kuyusunda asansör dışı tesisat olması, vb. uyarıları dikkate alıp gerekli düzeltmeleri yapmalıyız.
 7. Kabin emniyet kapısı olmayan asansörlerde girişten uzak durmalıyız, eşyalarımızın ve kıyafetlerimizin girişten uzakta olduğuna emin olmalıyız.
 8. 12 yaşından küçük çocukların asansöre yalnız binmemelerini sağlamalıyız, çocuklarımız yanımızdayken ellerinden tutup gözümüzün önünde bulundurmalıyız.
 9. Kabine aşırı ve dengesiz yük yüklemeyiniz.
 10. Açıkta görünen kablo vb. şeylere kesinlikle dokunmamalıyız.
 11. Kabin kat arasında durursa alarm ve telefon butonları ile yardım istemeliyiz, hiçbir şekilde kendi çabamızla kabinden çıkmaya çalışmamalıyız.
 12. Asansör kat arasında kaldığında kurtarılırken hiçbir şekilde acele etmemeliyiz.
 13. Asansörü çağırdığımızda kabinin geldiğinden emin olmadan hareket etmemeliyiz.

ELİT MÜHENDİSLİK ASANSÖR SANAYİ ve Tic. Ltd. Şti

leave a comment