Bahçelievler - İstanbul 0212 630 35 40 info@elitasansor.com

Asansör Montaj

Asansör Montaj

Yeni bir elektrikli insan ve yük asansörünü, EN 81-1 / A3, Hidrolik tarhikli insan ve yük asansörünü, EN 81/2 / A3 standartında, Elektrikli ve Hidrolik Servis Asansörleri EN 81-3 / A1 standartında yapmakta CE işareti iliştirmekteyiz.

Montajda öncelikle tesise uygun, sisteme güvenilir, şık, son teknoloji ürünü bir asansör olması gerekir. Montaj ekibi alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirmektedir

Montajını yaptığımız asansörlere 5 (beş) yıl yedek parça garantisi veriyoruz.

Binalarda kullanılan asansörlerde birçok sebepten dolayı yenilenme ihtiyacı vardır. Asansörün ömrünü tamamlamış aksamının değişerek yenilenmesi olacağı gibi, yasal etiket denetimleri sonucunda da asansör yenilenme işlemi ihtiyacı doğabilir. Aktif olarak çalışan bir asansörün, en son asansör yönetmeliğinde belirtilen güvenlik ve konfor seviyesine getirilmelidir.

Montaj Ücretleri

Yeni yapılan bir binadaki asansör bir yılın sonunda bakım ve kontrol işleminden geçirilir. Ondan sonra her yıl düzenli olarak bakım ve gerekirse onarıma gidilir. Bu yöneticinin sorumluluğu altındandır. Asansör ile ilgili çıkan asansör revizyon ücreti tüm diğer ortak giderler gibi aidattan ödenmektedir.

Giriş katında olup asansörü kullanmayan ile çatı katında oturan arasında ödeme farkı yoktur. Asansör apartmanın ortak alanlarındandır ve o yüzden asansör revizyon fiyatları apartmanda yaşayan tüm daireler arasında ortak olarak bölünür. Kısaca asansör revizyon ücretini kim öder sorusunun cevabı daire sayısına bölündüğü cevabıdır. Birden fazla daire sahibi olan kişi de daire sayısına göre ödeme yapmak zorundadır.

ELİT MÜHENDİSLİK ASANSÖR SANAYİ ve Tic. Ltd. Şti

leave a comment