XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda

Firmamızı ve Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Tşk Ederiz.Elit Mühendislik faaliyet alanında tüm çalışanlarıyla birlikte güvenilir hizmet vermektedir.


HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulmuş Elit Mühendislik Türkiye'nin dinamik, yenilikçi ve profesyonel firmalarındandır. Kuruluş yılından beri yeni Asansör tesisleri, bakım ve onarım başlıkları altında uzmanlaşmıştır. 2013 yılında uluslararası alanda çalışan LIFTCOMP firmasıyla yaptığı şirket evliliği sonrasında Elit Mühendislik bakım ve onarım konusuna yoğunlaşma yoluna giderken yeni tesisleri kurma işi LIFTCOMP firması tarafından üstlenilmiştir. Firma bünyesinde bulunan yazılımcı ve donanımcı ARGE çalışanları sayesinde Türkiyede ilk defa uygulanan teknikler geliştirilerek bakım kalitesini arttırmışlardır.


VİZYONUMUZ

Elit Mühendislik faaliyet alanında tüm çalışanlarıyla birlikte güvenilir, saygın ve kalıcı bir firma olmayı kendine prensip edinmiştir.Takım çalışmasıyla hareket eden firmamızda uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, faaliyetlerimizi sürdürmek ve müşteri ile ilk temastan, satış sonrasına kadar kusursuz hizmet gerçekleştirmek esastır. Hedefimiz, arıza ve bakım hizmetlerini güven ve süratle gerçekleştirmek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım